Zespół Szkół dla Dorosłych C.E. PERFECT istnieje od 1996 roku, przez wiele lat mieścił się w Pruszkowie na ul. Gomulińskiego 2 w budynku Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących „Mechanicy”. W roku szkolnym 2006/2007 szkoły zmieniły siedzibę. Obecnie mieszczą się w Pruszkowie przy ulicy Helenowskiej 3 w budynku obok kościoła Św. Józefa na osiedlu im. Staszica
(Dom Katechetyczny)

DSC_0729

Wszystkie szkoły funkcjonujące w zespole posiadają uprawnienia szkół publicznych nadane przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty i realizują programy nauczania zatwierdzone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej dla poszczególnych kierunków kształcenia.

Mamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dorosłych i wykorzystujemy je, by stworzyć naszym słuchaczom optymalne, przyjazne warunki zdobywania wiedzy. We wszelkich trudnych sytuacjach służymy pomocą i wsparciem pedagogicznym i psychologicznym. Wyniki naszych absolwentów przystępujących do egzaminów maturalnych potwierdzają wysoką skuteczność naszych nauczycieli.

DSC_0693

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich: zdolnych i ambitnych, tych którzy nieco niepewnie czują się na szkolnym gruncie, tych którzy dawno temu przerwali naukę i pragną ją teraz kontynuować, a także do tych wszystkich którzy doznali niepowodzeń w dotychczasowej edukacji.

U nas uzyskacie fachową opiekę i pomoc – poprowadzimy Was do sukcesu. Liceum na podbudowie szkoły podstawowej (8 – letniej) lub gimnazjum. Nauka odbywa się przez VI semestrów. Absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia szkoły średniej uzyskując wykształcenie średnie i prawo do zdawania Egzaminu Maturalnego. W programie nauczania znajdują się przedmioty ogólnokształcące. Uczniowie tej szkoły posiadają wszelkie uprawnienia uczniów szkół publicznych.

 

DSC_0720